Lesrooster
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 - 10:00 | Minikids 1 (1ste kleuterklas) | ||||||
10:15 - 11:15 | Minikids 3 (3e kleuterklas) | ||||||
10:30 - 11:30 | Jazz Ladies (50+) | ||||||
11:30 - 12:30 | Klassiek Gevorderden | ||||||
12:30 - 13:00 | Pointes | ||||||
13:00 - 14:15 | Modern Junior Team - Les 2 | ||||||
14:15 - 15:30 | Modern Kids Team - Les 2 | ||||||
14:30 - 15:30 | Techniek kids (9+) | ||||||
15:30 - 16:00 | Pointes Readiness klas (11+) | ||||||
16:00 - 17:00 | Klassiek 4 (11+) | ||||||
16:30 - 17:30 | Klassiek 1 (7+) | ||||||
17:00 - 18:00 | Jazz Kids 2 (3e - 4e lj) | Minikids 2 (2e kleuterklas) | Klassiek 2 (8+) | ||||
17:15 - 18:30 | Modern Junior Team - Les 1 | ||||||
17:30 - 18:30 | Klassiek 3 (9+) | ||||||
18:00 - 19:00 | Clip 2 (Volgens niveau) | Clip 1 (10+) | Foundations Urban les 1 | ||||
18:30 - 19:30 | Techniek (12+) | ||||||
19:00 - 20:00 | Urban Junior Team - Les 2 | ||||||
19:00 - 20:15 | Jazz Volwassenen | ||||||
19:30 - 20:30 | Jazz Adult Team | ||||||
20:15 - 21:15 | Tap C (volgens niveau) | ||||||
20:30 - 21:45 | Jazz Evolution (15+) | ||||||
21:15 - 22:15 | Tap Masters | Clip Gevorderden |
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 - 10:00 | Minikids 4 (1ste leerjaar) | ||||||
10:15 - 11:15 | Jazz Kids 3 (5e - 6e lj) | ||||||
17:30 - 18:30 | Preteam (7+) | ||||||
18:30 - 19:30 | Ierse dans (12+) | ||||||
19:00 - 20:00 | Hiphop beginners (15+) | Foundations Urban les 2 | |||||
20:00 - 21:00 | Tap A/B (10+) | Hiphop gevorderden |
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 - 11:15 | Jazz Kids 1 (2e lj) | ||||||
18:00 - 19:00 | Musical 1 (3e-5e leerjaar) | ||||||
18:45 - 19:45 | Modern Kids Team - Les 1 | ||||||
19:00 - 20:00 | Musical 2 (6e leerjaar + 1ste - 2e middelbaar) | ||||||
19:45 - 20:45 | Klassiek Volwassenen | ||||||
20:00 - 21:00 | Musical 3 (14+) | Urban Kids Team - Les 1 |
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 - 10:00 | Minikids 1/2 (1ste - 2e kleuterklas) - Oudegem | ||||||
10:00 - 11:00 | Minikids 3/4 (3e kleuterklas - 1ste leerjaar) - Oudegem | ||||||
16:00 - 17:00 | Jazz Kids 1/2 (2e-4e lj) - Oudegem | ||||||
17:00 - 18:00 | Jazz kids 3 (vanaf 5e lj) - Oudegem |
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 - 12:00 | Balansen 1 | ||||||
12:00 - 13:15 | Balansen 2 |
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag |
---|
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 - 11:45 | Urban Kids Team - Les 2 | ||||||
17:30 - 18:30 | Modern Teens (12+) | ||||||
17:45 - 18:45 | Breakdance (10+) | ||||||
18:15 - 19:15 | Hiphop kids (7+) | ||||||
18:30 - 20:00 | Balansen Gevorderden | ||||||
19:00 - 20:00 | Urban Junior Team - Les 1 | ||||||
19:15 - 20:15 | Hiphop Teens 11+ | ||||||
19:30 - 20:30 | Dance workout | ||||||
20:00 - 21:00 | Clip 3 (Volgens niveau) | ||||||
20:30 - 21:30 | Modern Volwassenen (15+) | ||||||
21:00 - 22:00 | Clip Volwassenen |