Kalender

  • Audities wedstrijdteams Urban

    27/06/2019

    Hielcenter

  • Inschrijvingen/Verkoop kledij

    24/08/2019

    09:30 - 12:30

    Sporthal Sint-Gillis

  • Bloemencorso

    25/08/2019

    Blankenberge

  • Katuit/Optreden en stoet

    29/08/2019

  • Inschrijvingen/Verkoop kledij

    31/08/2019

    09:30 - 12:30

    Sporthal Sint-Gillis

  • Bloemencorso Sint-Gillis

    01/09/2019

    Sint-Gillis

  • Start Dansjaar

    07/09/2019

  • Optredens Boulevart

    22/09/2019

    Dendermonde centrum

  • Start Wafelverkoop

    14/10/2019

  • Start herfstvakantie

    28/10/2019

  • Optreden bij intrede van de Sint

    02/11/2019

    Sint-Gillis

  • Laatste dag herfstvakantie

    03/11/2019

  • Uiterste besteldatum wafelverkoop

    06/11/2019

  • Wapenstilstand, geen les

    11/11/2019

  • Levering wafels Sporthal

    20/11/2019

    Sportcenter Sint-Gillis

  • Levering wafels Hielcenter

    23/11/2019

    Hielcenter

  • Kerstman/Opendeur bij kinderdans

    14/12/2019

    Sporthal Sint-Gillis

  • Start kerstvakantie

    23/12/2019

  • Einde kerstvakantie

    05/01/2020

  • Wedstrijd Urban Teens (Dynamic Army)

    12/01/2020

    Danssport Vlaanderen Herzele

  • Wedstrijd Urban kids (Dangerous above all)

    02/02/2020

    UDO Ranst

  • Wedstrijd Urban kids (Dangerous above all)

    09/02/2020

    5th Avenue Dance Competition, Hulshout

  • Wedstrijd Delight Action, Divine Allegro, Divine Art, duo's Emma-Lise/Janne-Febe/Amélie-Melina

    15/02/2020

    Danssport Vlaanderen Waregem

  • Wedstrijd Urban kids (Dangerous above all), Urban teens (Dynamic Army), Urban crew (District Avengers)

    23/02/2020

    Danssport Vlaanderen Bierbeek

  • Start krokusvakantie

    24/02/2020

  • Einde krokusvakantie

    01/03/2020

  • Wedstrijd Divine Allegro, Divine Art, duo's Janne-Febe/Amélie-Melina

    08/03/2020

    Danssport Vlaanderen Merksem

  • Wedstrijd Urban kids (Dangerous above all), Urban teens (Dynamic Army), Urban crew (District avengers)

    15/03/2020

    UDO Oudenaarde

  • Wedstrijd Urban kids (Dangerous above all), Urban teens (Dynamic Army), Urban crew (District avengers)

    15/03/2020

    UDO Oudenaarde

  • Wedstrijd Delight Action, Divine Allegro, Divine Art, duo's Janne-Febe/Amélie-Melina

    21/03/2020

    DANCEWAVES Asse

  • Italiaans weekend

    28/03/2020

    Zaal Kloksken Dendermonde

  • Wedstrijd Duo Amélie-Melina

    28/03/2020

    DANCEWAVES Tielt

  • Italiaans weekend

    29/03/2020

    Zaal Kloksken Dendermonde

  • Wedstrijd Delight Action, Duo's Emma-Lise/Amélie-Melina, Urban teens, Urban crew

    05/04/2020

    5th AVENUE Dance Competition, Londerzeel

  • Start paasvakantie

    06/04/2020

  • Einde paasvakantie

    19/04/2020

  • Stoet Forum Cultuur

    24/04/2020

    Dendermonde

  • Wedstrijd Divine Allegro, Divine Art, duo's Janne-Febe/Amélie-Melina

    02/05/2020

    Danssport Vlaanderen Maldegem

  • Show In Between

    09/05/2020

    De Pit Buggenhout

  • Show In Between

    10/05/2020

    De Pit Buggenhout

  • Ommegang Ros Beiaard

    24/05/2020

    Dendermonde centrum

  • Roparun

    31/05/2020

    17:00

    Dendermonde

  • Laatste les dansjaar

    07/06/2020

  • Denderpop

    20/06/2020

  • Start danskamp

    10/08/2020

    Koninklijk Atheneum Dendermonde

  • Toonmoment danskamp

    14/08/2020

    16:00

    KA Dendermonde

  • Walking Dender/Optredens en cava

    21/08/2020

    19:00 - 22:00

    Franz Courtensstraat